E-shop

Osobní automobily

Ať už se specializujete na servis autoklimatizací, nákup náhradních dílů nebo právě opravujete vlastní automobil, jste tady správně. Navíc jste objevili zcela novou úspornou cestu pro nákup kvalitních originálních ventilátorů, používaných v prvovýrobě celé řady světových výrobců automobilů. Nabízíme Vám individuální přístup a dle přání rychlou a odbornou radu s aplikací ventilátoru SPAL přesně pro vaše vozy. Všechny typy axiálních a radiálních ventilátorů, v provedení 12V a 24V, dodáváme již od jednoho kusu!

 

HVAC
ventilátor topení/
klimatizace kabiny
Engine Cooling
ventilátory chladiče
motoru a klimatizace
Engine Bay Ventilation
přídavné ventilátory
pro dochlazení
motorového prostoru

Ventilátory SPAL a prvovýroba světových značek osobních automobilů: Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Cadillac, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Ford, Fiat, Honda, Hummer, Hyundai, Chevrolet, Chrysler, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Lotus, Maserati, Maybach, Mazda, Mercedes, MG, MINI, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Seat, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, VAZ-Lada, Volvo, VW. Další významní zákazníci SPAL Automotive z řady výrobců automobilového průmyslu.

Jsme výhradními distributory ventilátorů zančky SPAL pro Českou republiku. Aftermarketový prodej ventilátorů, na který se specializujeme, velmi dobré vztahy s našim italským partnerem a dlouholeté osobní zkušenosti s aplikací. To vše nám dává prostor pro širokou a spolehlivě dostupnou skladovou nabídku ventilátorů, která je Vám k dispozici. Vše s profesionální zákaznickou podporou, bonusovým programem pro věrné zákazníky, zárukou 36 měsíců, rychle a spolehlivě. Máte-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu.

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás! :-)Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena