E-shop

Ventilátory pro servis traktorů, zemědělských strojů a zahradní techniky

Ať už se věnujete servisu traktorů, zemědělských strojů, lesní techniky, opravám autoklimatizací nebo se specializujete na servis UTV a zahradní techniky, jste tady správně! Navíc jste našli zcela novou úspornou variantu pro nákup originálních vysokovýkonných ventilátorů s dlouhou životností, vhodných i do extrémně náročných a prašných podmínek. Nabízíme Vám individuální přístup a dle přání odborné rady s aplikací ventilátorů SPAL přesně na míru. Všechny typy axiálních a radiálních ventilátorů, v provedení 12V nebo 24V, dodáváme již od jednoho kusu!

HVAC
ventilátor pro zajištění dodávky vzduchu do kabiny řidiče
Engine Bay Ventilation
chlazení motorového prostoru
Engine & Condenser Cooling
ventilátor chladiče motoru a výparníku klimatizace

Ventilátory SPAL a prvovýroba světových značek zemědělských strojů, terénních vozidel, manipulátorů a zahradní techniky: AGCO, BOBCAT,  CAT , CNH, HYDAC, JCB, JLG, JOHN DEAR,  MANITOU,  NISSENS, VOLVO, BRP, HONDA, TORO, KUBOTA. Další významní zákazníci SPAL působící v oblasti automobilového průmyslu.

Výhradní zastoupení společnosti SPAL Automotive pro Českou republiku, mimořádné vlastnosti ventilátorů SPAL, dlouholeté osobní zkušenosti s jejich aplikací a nadšení pro hledání nových řešení. To vše vystihuje naše úsilí poskytnout Vám našim zákazníkům, maximální a spolehlivě dostupnou skladovou nabídku kvalitních ventilátorů, za vynikající ceny! Vše s profesionálním zákaznickým servisem, zárukou 36 měsíců, bonusovým programem pro věrné zákazníky, s rychlým dodáním a službou zboží NONSTOP. Mále-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu.

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás! :-)


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena