E-shop

Výkonné ventilátory pro servis stavebních, silničních a terénních strojů

Ať už se věnujete servisu stavebních strojů, údržbě manipulační a vibrační techniky, opravám kompresorů a elektrocentrál nebo prostě hledáte novou cestu jak významně ušetřit při nákupu originálních vysokovýkonných ventilátorů s velmi dlouhou životností, vhodných i do extrémně náročných a prašných podmínek, jste na správném místě! Jsme připraveni nabídnout Vám individuální přístup a dle přání odborné rady s aplikací ventilátorů SPAL pro Vaše stroje a zařízení. Všechny typy axiálních a radiálních ventilátorů, v provedení 12V a 24V, dodáváme již od jednoho kusu!

Příklady aplikací

HVAC
ventilátory výparníku
Condenser
kondenzátor klimatizace
Engine Bay Ventilation
chlazení motorového prostoru
Distribuited
cooling system
ventilátor chladiče hydraulického systému
Oil Cooling
ventilátor chladiče hydraulického systému

Ventilátory SPAL a prvovýroba světových značek terénních vozidel: BOBCAT, CAT, CNH, JCB, JLG, JOHN DEAR, MANITOU, VOLVO. Další významní zákazníci SPAL působící v oblasti automobilového průmyslu.

Vlastnosti nabízených ventilátorů, dlouholeté osobní zkušenosti s jejich aplikací, nadšení pro hledání nových řešení a v neposlední řadě výhradní zastoupení společnosti SPAL Automotive pro Českou republiku. To vše vystihuje naše úsilí o poskytování profesionálního zákaznického servisu a maximální skladové nabídky vysoce kvalitních ventilátorů za vynikající ceny. Vše se zárukou 36 měsíců, bonusovým programem pro věrné zákazníky a službou zboží NONSTOP. Máte-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu.

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás! :-)


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena