E-shop

Kabiny vozů

Široká škála typů ventilátorů SPAL nabízí konstruktérům a úpravcům kabin možnost výběru a variability. Pokud váháte, rádi Vám s výběrem poradíme a nabídneme technickou pomoc při správné aplikaci pro Vaše zařízení.

Náš tip:

K našim favoritům mezi radiálními ventilátory patří jednokomorové 008. Jsou prostorově úsporné a přitom výkonné. Hodí se i jejich malá proudová spotřeba. Používáme je pro rozvod vzduchu v kabinách vozů. Hodí se nám variabilita jejich rozmístění.

U axiálních ventilátorů se vše odvíjí od velikosti činné plochy chladiče a hloubky prostoru, který je k dispozici. Pokud máme prostor, nerozpakujeme se použít ventilátor s větší zástavnou hloubkou, to znamená vyšším motorem, (většinou se jedná o řadu AP(BP)/70). Jsou to ventilátory s prodlouženou životností, tedy sázka na jistotu. Pokud se ale perete s místem, doporučujeme Vám použít základní typy z požadované rozměrové řady. Stovky již před lety aplikovaných ventilátorů do dnešního dne pracují k plné spokojenosti našich zákazníků a to s mnohonásobným překročením garantované životnosti.

V našem konstrukčním oddělení jsme se za dvacet let zabudovávání ventilátorů SPAL setkali s ledasčím. Rádi Vám poradíme a nabídneme optimální řešení. Máte-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena