E-shop

Speciální vozidla

Díky vysoké kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti, jsou ventilátory SPAL používány do topných a klimatizačních systémů řady vozů integrovaného záchranného systému. Ať už se věnujete servisu záchranářské techniky, opravám klimatizací pro hasičská vozidla, vozy první pomoci, ambulance nebo speciální vozidla pro státní či soukromý sektor především upravujete a věnujete se jejich vestavbám a nástavbám, jste na správném místě! Jsme připraveni nabídnout Vám individuální přístup a dle Vašeho přání odborné rady s aplikací ventilátorů SPAL přesně na míru.

Výstižnou referencí pro Vás mohou být sami zákazníci SPAL, působící v oblasti automobilového průmyslu.

Výhradní zastoupení společnosti SPAL Automotive pro Českou republiku, mimořádné vlastnosti ventilátorů, dlouholeté osobní zkušenosti a nadšení pro hledání nových řešení. To vše vystihuje naše úsilí, poskytnout Vám našim zákazníkům, odborné poradenství, profesionální zákaznický servis a výrobky špičkové kvality. Máte-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu.

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás! :-)


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena