E-shop

SPAL a MY

Společnost SPAL Automotive drží celosvětově vedoucí postavení ve výrobě špičkových ventilátorů pro automobilový průmysl. Více než padesátiletá historie firmy, nepřetržité investice do výzkumu a vývoje, důsledný systém kontroly a nekompromisní testování výrobků, to vše se promítá do výsledné kvality ventilátorů značky SPAL.

V roce 2009 jsme byli pověřeni našim italským partnerem k zastoupení společnosti SPAL  Automotive v České republice. Této důvěry si velice vážíme a jsme připraveni nabídnou Vám odborné rady, osobní zkušenosti, individuální přístup, profesionální zákaznický servis a produkty špičkové kvality.

Specializujeme se na aftermarketový prodej ventilátorů pro autobusy, nákladní a užitkové automobily, chladírenskou techniku, osobní automobily, terénní a sportovní vozy, motocykly a čtyřkolky, speciální vozidla, kolejové dopravní prostředky, stavební stroje, vibrační, manipulační, zemědělskou a zahradní techniku. Rovněž se zaměřujeme na dodávky ventilátorů pro zákazníky vyrábějící chladírenskou, klimatizační a vibrační techniku. V posledních letech stále intenzivněji spolupracujeme i s našimi zákazníky, zabývajícími se vývojem a výrobou různorodých produktů pro průmyslové využití. 

Máme více než 20-lité zkušenosti s  konstrukcí a zakázkovou výrobou speciálních kabin vozů, včetně vývoje komplexních technických řešení klimatizačních jednotek. Využijte našich dlouholetých zkušeností s aplikací ventilátorů SPAL pro různorodé  typy vozů a zařízení. Máte-li na nás jakékoli dotazy, prosím kontaktujte nás.


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena