E-shop

Motorsport a tuning

Hledáte ventilátor výjimečných vlastností pro Váš sportovní, závodní nebo terénní vůz? Je Vaši vášní tuning, motorsport, racing nebo se snad chystáte na závody rallye do africké pouště? Potřebujete vysokovýkonný ventilátor s dlouhou životností vhodný i do extrémně náročných podmínek, kterým dominuje všudypřítomný jemný prach, bláto nebo mráz? Potřebujete ventilátor chlazení pro upravené motory, ventilátor extra plochý, lehký a nebo snad s velmi nízkou hlučností? Pak jste na správném místě!

Excelentní vlastnosti a zákazníci značky SPAL. Obojí Vám může posloužit jako vodítko pro posouzení skutečné kvality nabízených produktů. Ventilátory SPAL prokázaly svou špičkovou kvalitu i během testování a rallye závodů ve vozech TATRA, pod hlavičkou oficiálního CZECH DAKAR TEAMU, v letech 2010 – 2011. I takovéto speciální ventilátory jsou u nás dostupné. Mnohé další raritní kousky si u nás můžete objednat a to již od jednoho kusu. 

Výhradní zastoupení společnosti SPAL Automotive pro Českou republiku a nadšení pro hledání nových řešení. To vystihuje naše úsilí, poskytovat Vám našim zákazníkům, maximální, spolehlivě dostupnou nabídku špičkových ventilátorů. Nabízíme Vám individuální přístup, dlouholeté osobní zkušenosti a dle Vašich přání odborné rady s aplikací ventilátorů SPAL přesně na míru. Mále-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu.

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás! :-)


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena