E-shop

Nákladní automobily a chladírenské vozy

Ať už se věnujete servisu nákladních a užitkových automobilů, opravám autoklimatizací nebo se specializujete na servis chladírenských vozů a chladírenské techniky, jste tady správně! Navíc jste našli novou úspornou cestu pro nákup špičkových originálních ventilátorů s dlouhou životností, používaných v prvovýrobě celé řady světových automobilek. Jsme připraveni nabídnout Vám individuální přístup a dle Vašich přání odborné rady s aplikací ventilátorů SPAL přesně pro vaše vozy.  Všechny typy axiálních a radiálních ventilátorů, v provedení 12V a 24V, dodáváme již od jednoho kusu.

Příklady aplikací

HVAC
ventilátor topení /
klimatizace kabiny řidiče
Hybrid drive
ventilátor výparníku /
klimatizace kabiny řidiče
Engine Bay Ventilation
dochlazování
motorového
prostoru
Engine Cooling
ventilátor chladiče motoru
Refrigeration
ventilátory chlazení přepravního prostoru

Ventilátory SPAL a světové značky chladírenských a topných systémů: CARRIER, THERMO-KING,  ZANOTTI, DENSO, WEBASTO, KONVEKTA, SPHEROS, DELPHI, BEHR, REDDOT, MODINE, SUDTRAC. Další významní zákazníci SPAL působící v oblasti automobilového průmyslu.

Jsme výhradními distributory ventilátorů značky SPAL pro Českou republiku. Nabízíme Vám maximální a stálou skladovou dostupnost vysoce kvalitních ventilátorů pro nákladní automobily, užitkové a chladírenské vozy. Vše spolehlivě, se zárukou 36 měsíců, bonusovým programem pro autoservisy a stálé zákazníky, s rychlým dodáním a službou zboží NONSTOP! Máte-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu.

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás! :-)


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena