E-shop

Chladící a klimatizační technika

Ať už se zabýváte výrobou chladících a klimatizačních systémů pro průmyslové použití nebo svou pozornost věnujete především náročným aplikacím pro automobilový průmysl, nabízíme Vám dlouhodobé a spolehlivé řešení v podobě originálních ventilátorů značky SPAL. 

Výrobcům, konstruktérům, vývojářům a prodejcům chladící a klimatizační techniky nabízíme celou řadu ventilátorů špičkové kvality s možností potřebné variability.   

Společnost SPAL Automotive drží celosvětově vedoucí pozici ve výrobě špičkových ventilátorů pro automobilový průmysl.  Jsme pověřeni k výhradnímu zastupování společnosti v České republice. 

S našimi zákazníky mnohdy spolupracujeme již od okamžiku přípravné fáze a vývoje prototypu. Pro zákazníky se speciálními požadavky na úpravu ventilátorů na míru nebo v případě zadání výroby zcela nového ventilátoru na zakázku, zajišťujeme kompletní komunikaci přímo s centrálou společnosti a hlavním výrobním závodem SPAL Automotive v Itálii. Máte-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena