E-shop

Výkonné ventilátory chlazení na čtyřkolky, ATV a motocykly

Ať už se věnujete servisu, přestavbám a údržbě motorek, skútrů, čtyřkolek nebo ATV, jste tady správně! Navíc jste našli novou úspornou cestu pro nákup originálních vysokovýkonných ventilátorů s dlouhou životností, vhodných i do velmi náročných i extrémních podmínek. Jsme připraveni nabídnout Vám individuální přístup a dle přání odborné rady s aplikací ventilátorů SPAL přesně na míru.

Engine Cooling
ventilátor chladiče motoru

Ventilátory SPAL najdeme u známých světových značek motocyklů, čtyřkolek a ATV: ARTIC CAT, BMW, BRP, BUELL, DUCATI, HARLEY-DAVIDSON, HONDA, KTM, PIAGGIO, POLARIS, TRIUMPH, YAMAHA. Další významní zákazníci SPAL působící v oblasti automobilového průmyslu.

Nejpoužívanější ventilátory v kategorii motocykly:

Axiální ventilátory 12V:  VA31-A101-46A, VA32-A101-62A, VA31-A101-46S

Výhradní zastoupení společnosti SPAL Automotive pro Českou republiku, mimořádné vlastnosti ventilátorů SPAL, dlouholeté osobní zkušenosti s jejich aplikací a nadšení pro hledání nových řešení. To vše vystihuje naše úsilí poskytnout Vám našim zákazníkům, maximální a spolehlivě dostupnou skladovou nabídku kvalitních vysokovýkonných ventilátorů, za vynikající ceny již od jednoho kusu. Vše s profesionálním zákaznickým servisem, zárukou 36 měsíců, bonusovým programem pro věrné zákazníky, s rychlým dodáním a službou zboží NONSTOP. Mále-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu. Když si nebudete jistí s výběrem, rádi Vám poradíme! 

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás!


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena