E-shop

Ventilátory topení a klimatizace pro autobusy 

Ať už se profesionálně věnujete servisu autobusů a klimatizací, údržbě trolejbusů, přestavbám a úpravám minibusů, nebo prostě hledáte novou cestu jak významně ušetřit při nákupu originálních náhradních dílů, jste tady správně! Nabízíme Vám špičkové ventilátory s dlouhou životností, vhodné do náročných podmínek, které k provozování autobusové dopravy, zájezdové dopravy a přepravě osob jednoduše patří. Jsme připraveni nabídnout Vám individuální přístup a dle Vašich přání odborné rady s aplikací ventilátorů SPAL přesně pro váš vozový park. Všechny typy axiálních a radiálních ventilátorů vyráběné v provedení 12V a 24V, dodáváme již od jednoho kusu!

Použití ventilátorů Spal pro autobusy
HVAC
ventilátory
klimatizace autobusu
Front - box
ventilátor topení /
klimatizace pracoviště řidiče

Ventilátory SPAL ve světových značkách autobusů, minibusů a mikrobusů: BARBI, BEULAS, BYD, FORD, IRISBUS, ISUZU,  IVECO BUS,  KAROSA, KHMC,  MAN, MARCOPOLO, MERCEDES-BENZ, NEOPLAN,  SETRA, SCANIA, SOLARIS,  SOR,  TEDOM, TEMSA, VAN HOOL, VDL BOVA, VISEON, VOLVO, YUTONG. Další významní zákazníci SPAL z řady výrobců klimatizačních zařízení.

Specializujeme se na technická řešení zajišťující účinnou klimatizaci pracoviště řidiče a vytvoření příjemného klima pro cestující přepravované zájezdovými, dálkovými a mezinárodními autobusy. Osobní zkušenosti s danou problematikou, nadšení pro nalézání nových řešení a výhradní zastoupení společnosti SPAL Automotive pro Českou republiku. To vše vystihuje naše úsilí poskytnout Vám našim zákazníkům profesionální zákaznický servis a spolehlivě dostupnou skladovou nabídku ventilátorů. Navíc se zárukou 36 měsíců, bonusovým programem pro věrné zákazníky a službou zboží NONSTOP. Máte-li na nás jakékoli otázky, prosím kontaktujte nás.

Jak nejrychleji ventilátor vyhledat a objednat?

Pokud máte původní ventilátor, zadejte SPAL kód ze štítku do vyhledávacího pole (nahoře uprostřed).

V případě, že chcete vhodný ventilátor sami vybrat nebo jednoduše porovnat, doporučujeme Vám vstoupit do našeho e-shopu a za pomoci filtrování pokračovat v nákupu.

Pokud si přejete nejprve sledovat technické parametry u většího počtu ventilátorů, doporučujeme Vám pokračovat zde.

Potřebujete s něčím poradit? Otáčíme se tu jen pro Vás! :-)


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena