Ventilátor Spal VA10-BP9/C-25A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1560 m3/hod. |
| Příkon: | 3,5 - 3,9 A |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor se standardní životností, více než 5 000 hodin.