Ventilátor Spal VA34-BP70/LL-36A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2580 m3/hod. |
| Příkon: | 8,2 - 11,0 A |
| Hmotnost: | 2,35 kg |
| Max. montážní hloubka: | 94,7 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.