Ventilátor Spal VA33-BP91/VLL-65A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 7 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 3770 m3/hod. |
| Příkon: | 15,4 - 16,7 A |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Max. montážní hloubka: | 112,1 mm |
Ventilátor s velmi dlouhou životností, více než 20 000 hodin.