Ventilátor Spal VA33-BP71/LL-65A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 7 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 3290 m3/hod. |
| Příkon: | 10,9 - 11,8 A |
| Hmotnost: | 2,84 kg |
| Max. montážní hloubka: | 95,1 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.