Ventilátor Spal VA15-BP70/LL-39A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 255 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1990 m3/hod. |
| Příkon: | 5,7 - 8,1 A |
| Hmotnost: | 2,25 kg |
| Max. montážní hloubka: | 95,4 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.