Ventilátor Spal VA14-BP7/C-34S
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 190 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 640 m3/hod. |
| Příkon: | 2,5 - 3,0 A |
| Hmotnost: | 0,90 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor se standardní životností, více než 5 000 hodin.