Ventilátor Spal VA08-BP70/LL-23S
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 350 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2400 m3/hod. |
| Příkon: | 6,6 - 7,4 A |
| Hmotnost: | 2,34 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,6 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.