Ventilátor Spal VA08-BP70/LL-23A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 350 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2580 m3/hod. |
| Příkon: | 7,2 - 7,9 A |
| Hmotnost: | 2,34 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,6 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.