Ventilátor Spal VA07-BP7/LL-31A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 225 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1163 m3/hod. |
| Příkon: | 4,7 - 5,4 A |
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.