Ventilátor Spal VA07-BP7/C-31A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 225 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1070 m3/hod. |
| Příkon: | 3,7 - 4,2 A |
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor se standardní životností více než 5 000 hodin.