Ventilátor Spal VA03-BP70/LL-37A
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2480 m3/hod. |
| Příkon: | 7,0 - 9,9 A |
| Hmotnost: | 2,37 kg |
| Max. montážní hloubka: | 94,5 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.