Ventilátor Spal VA26-AP70/LL-44A
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 7 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2220 m3/hod. |
| Příkon: | 12,3 -19,6 A |
| Hmotnost: | 2,38 kg |
| Max. montážní hloubka: | 94,5 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.