Ventilátor Spal VA26-AP50/C-44A
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2090 m3/hod. |
| Příkon: | 10,2 - 14,4 A |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Max. montážní hloubka: | 65,4 mm |
Ventilátor se standardní životností více než 5 000 hodin.