Ventilátor Spal VA18-AP70/LL-86A
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 3250 m3/hod. |
| Příkon: | 18,5 - 20,8 A |
| Hmotnost: | 2,57 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,6 mm |
Ventilátor s dlouhou životností, více než 10 000 hodin.