Ventilátor Spal VA18-AP51/C-41A
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2490 m3/hod. |
| Příkon: | 10,7 - 12,7 A |
| Hmotnost: | 1,75 kg |
| Max. montážní hloubka: | 62,1 mm |
Ventilátor se standardní životností, více než 5 000 hodin.