Ventilátor Spal VA18-AP10/C-41S
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1870 m3/hod. |
| Příkon: | 6,4 - 7,0 A |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,6 mm |
Ventilátor se standardní životností, více než 5 000 hodin.