Ventilátor Spal VA11-AP7/C-57A
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 255 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1360 m3/hod. |
| Příkon: | 8,7 - 9,2 A |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor se standardní životností (více než 5 000 hodin).