Ventilátor Spal VA10-AP10/C-61S
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1590 m3/hod. |
| Příkon: | 6,2 - 7,0 A |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor se standardní životností (více než 5 000 hodin).