Ventilátor Spal VA09-AP12/C-54A
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1430 m3/hod. |
| Příkon: | 7,8 - 8,2 A |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor se standardní životností (více než 5 000 hodin).