Ventilátor Spal VA07-AP7/C-31S
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 225 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1140 m3/hod. |
| Příkon: | 8,3 - 8,9 A |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |
Ventilátor se standardní životností (více než 5 000 hodin).