Ventilátor Spal VA10-AP70/LL-61A
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2250 m3/hod. |
| Příkon: | 13,2 - 14,2 A |
| Hmotnost: | 2,33 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,5 mm |
Ventilátor s dlouhou životností (více než 10 000 hodin)