Ventilátor Spal VA75-B100/IE-90A
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 182 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 606 m3/hod. |
| Příkon: | 1,2 - 1,9 A |
| Hmotnost: | 0,45 kg |
| Max. montážní hloubka: | 58,1 mm |