Ventilátor Spal VA69A-B100/IE-87S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 115 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 280 m3/hod. |
| Příkon: | 1,3 - 1,7 A |
| Hmotnost: | 0,41 kg |
| Max. montážní hloubka: | 58,1 mm |