Ventilátor Spal VA33-BP91/LL-65A
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 7 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 3820 m3/hod. |
| Příkon: | 16,7 - 18,6 A |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Max. montážní hloubka: | 112,1 mm |