Ventilátor Spal VA01-BP90/LL-79S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 7 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 3260 m3/hod. |
| Příkon: | 13,0 - 18,3 A |
| Hmotnost: | 3,23 kg |
| Max. montážní hloubka: | 111,7 mm |