Ventilátor Spal VA18-BP71/LL-86S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 3488 m3/hod. |
| Příkon: | 8,7 - 10,1 A |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,6 mm |