Ventilátor Spal VA02-BP70/LL-40S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 225 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1260 m3/hod. |
| Příkon: | 4,5 - 6,0 A |
| Hmotnost: | 2,35 kg |
| Max. montážní hloubka: | 95,4 mm |