Ventilátor Spal VA18-BP70/LL-41A
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 3040 m3/hod. |
| Příkon: | 7,5 - 8,7 A |
| Hmotnost: | 2,52 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,6 mm |