Ventilátor Spal VA34-BP70/LL-36S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2440 m3/hod. |
| Příkon: | 7,8 - 10,5 A |
| Hmotnost: | 2,35 kg |
| Max. montážní hloubka: | 94,7 mm |