Ventilátor Spal VA18-BP51/C-41S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2640 m3/hod. |
| Příkon: | 5,2 - 6,2 A |
| Hmotnost: | 1,75 kg |
| Max. montážní hloubka: | 62,1 mm |