Ventilátor Spal VA10-BP50/C-25S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1800 m3/hod. |
| Příkon: | 4,6 - 5,1 A |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Max. montážní hloubka: | 62,1 mm |