Ventilátor Spal VA09-BP12/C/I-27S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1460 m3/hod. |
| Příkon: | 4,5 - 4,8 A |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |