Ventilátor Spal VA07-BP12/C-58S
Zvětšit
| Napětí: | 24V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 225 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1180 m3/hod. |
| Příkon: | 3,9 - 4,2 A |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |