Ventilátor Spal VA33-AP91/LL-65A
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 385 mm |
| Počet lopatek: | 7 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 3417 m3/hod. |
| Příkon: | 29,1 - 31,2 A |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Max. montážní hloubka: | 112,1 mm |