Ventilátor Spal VA08-AP70/LL-23S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 350 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2260 m3/hod. |
| Příkon: | 13,7 - 14,9 A |
| Hmotnost: | 2,34 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,6 mm |