Ventilátor Spal VA13-AP70/LL-35A
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 330 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2350 m3/hod. |
| Příkon: | 14,6 - 15,6 A |
| Hmotnost: | 2,35 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,6 mm |