Ventilátor Spal VA04-AP70/LL-37A
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2390 m3/hod. |
| Příkon: | 12,7 - 18,1 A |
| Hmotnost: | 2,46 kg |
| Max. montážní hloubka: | 107,3 mm |