Ventilátor Spal VA53-AP70/LL-39A
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 255 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1710 m3/hod. |
| Příkon: | 10,8 - 14,9 A |
| Hmotnost: | 2,18 kg |
| Max. montážní hloubka: | 95,4 mm |