Ventilátor Spal VA15-AP70/LL-39S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 255 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1674 m3/hod. |
| Příkon: | 8,1 - 13,6 A |
| Hmotnost: | 2,25 kg |
| Max. montážní hloubka: | 95,4 mm |